zadzwon do nas

0754 322 6080

DOSTĘPNY O KAŻDEJ PORZE

0192 44 55 179

10 AM - 5 PM

Odszkodowania dla pasażerów

Znaczna ilość pasażerów pojazdów mechanicznych, które uczestniczą w wypadkach komunikacyjnych odnosi różnego rodzaju  obrażeń ciała. Taka sytuacja daje uprawnienie do odszkodowania powypadkowego.

Mnóstwo osób jest niezorientowanych faktem, że w dalszym ciągu mają prawo do ubiegania się o odszkodowanie za poniesione obrażenia, nawet jeśli podróżowali oni tylko jako pasażerowie w pojeździe delikwenta winnego spowodowania mniejszej lub większej kolizji. Należną kwotę za odniesione obrażenia wypłaci firma ubezpieczeniowa sprawcy wypadku. Osoby blisko spokrewnione z kierowcą, który spowodował wypadek także mogą wnieść roszczenie przeciwko niemu . Ubezpieczyciel kierowcy kolizji pokryje całość kosztów roszczenia a winny spowodowania wypadku nie będzie się musiał obawiać dodatkowych nieprzyjemności a tym bardziej dodatkowych nakładów finansowych.

Kancelaria Prwana Camps posiada odpowiednie kompetencje oraz znaczne doświadczenie by w jak najbardziej profesjonalny sposób zająć się Twoją sprawą i wywalczyć w Twoim imieniu jak najwyższe możliwe w danych okolicznościach odszkodowanie. Więc bez względu na okoliczności Twojego wypadku zgłoś się do nas :

-jeśli to właśnie TY doznałeś większego lub mniejszego uszkodzenia ciała bądź uszczerbku na zdrowiu podczas podróży jako pasażer przemieszczający się publicznymi środkami transportu jak np. metro, autobus, pociąg, tramwaj itp.

- jeśli to właśnie TY odniosłeś obrażenia ciała jako pasażer z winy kierowcy jakiegoś innego pojazdu albo z winy kierowcy, z którym bezpośrednio podróżowałeś.