zadzwon do nas

0754 322 6080

DOSTĘPNY O KAŻDEJ PORZE

0192 44 55 179

10 AM - 5 PM

Wypadki w miejscach publicznych

Podczas robienia zakupów dochodzi do różnych wypadków w rozmaity sposób, najczęściej jednak mają one miejsce w supermarketach i zwykle są one spowodowane tym, że sklepy te cierpią na wyraźny niedobór personelu lub też personel tych sklepów nie został odpowiednio przeszkolony w uprzątaniu rozlanych płynów lub upewnianiu się, że towar został odpowiednio ułożony na półkach.

Nawet jeśli wypadek wydaje się być drobny, ale został spowodowany przez to, że dany sklep nie wdrożył odpowiednich procedur lub poprzez zaniedbanie członka jego personelu, wówczas najprawdopodobniej istnieją solidne podstawy do tego aby ubiegać się o odszkodowanie. Bardzo dużo osób lekceważy upadki w sklepie lub supermarkecie jako nie wystarczająco poważne, by zagwarantować wypłatę odszkodowania, jednak w Kancelarii Prawnej Camps my się z tym stanowczo nie zgadzamy. Jeżeli nasi klienci doznali jakichś obrażeń lub strat nie z własnej winy, wówczas będziemy twardo naciskać żeby zostało im wypłacone maksymalnie wysokie w danych okolicznościach odszkodowanie.

Do wypadków, które upoważniają do ubiegania się o wypłatę odszkodowania należą m.in poślizgnięcia na rozlanej cieczy, resztce jedzenia czy też porzuconym opakowaniu; potknięcia o pozostawione na podłodze przeszkody czy też bycie uderzonym przez towary, które spadły ze sklepowych półek. Jest to jedynie drobna selekcja przykładowych wypadków, z którymi w Kancelarii Prawnej Camps mamy na co dzień do czynienia. Istnieje przecież znacznie więcej rozmaitych wypadków, do których może dojść w czasie robienia zakupów i jeśli do takiego wypadku dojdzie nie z Twojej winy, to najprawdopodobniej będziesz w stanie uzyskać odszkodowanie z tego tytułu. Ważne jest jednak to, żebyś tuż po wypadku koniecznie porozmawiał z menadżerem sklepu lub inną osobą odpowiedzialną za wpisy do Książki Wypadków (Accident Book) i upewnił się, że Twój wypadek został tam również odnotowany.

Jeśli rozważasz ubieganie się o odszkodowanie w następstwie wypadku w sklepie lub supermarkecie, prawdopodobnie masz dużo pytań i wątpliwości dotyczących tego procesu. W Kancelarii Prawnej Camps zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania i wyjaśnić przebieg procedury roszczeń odszkodowawczych w sposób jak najbardziej dla Ciebie zrozumiały.